RSS پست‎های وبلاگ "1400" "بهمن"

مناسب ترین شامپوها برای موهای چرب

امروزه وقت و زمان بزرگترین سرمایه هر فردی است، اگر شما هم برای زمان خود ارزش قائل هستید و دست بر قضا موی چربی دارید، خواندن این مطلب به شما توصیه می شود.

علت و درمان جوش بعد از اصلاح صورت

همه افراد از پوست خود مراقبت میکنند اما افرادی که پوست های حساس دارند معمولا دغدغه بیشتری دارند و همیشه حواسشان هست و همیشه حواسشان هست عاملی باعث تحریک و سوزش پوست شان نشود.یکی از علت های جوش های بعد از اصلاح التهاب در محل ریشه مو است.

بهترین ماسک های مو برای موهای آسیب دیده

زمانی که در حال تماشای سیندرلا بودید را به خاطر دارید؟یا گیسو کمند؟!حتما حتی با شنیدن اسم این فیلم ها باز به یاد موهای زیبای شخصیت های فیلم افتاده اید. اگر سیندرلا را ندیده اید حتما فیلم های ترکی، هالیوود و یا بالیوود را تماشا کرده اید و همیشه محو تماشای موهای درخشان و دوست داشتنی بازیگران فیلم ها بوده اید.

چگونه با وجود رژیم پوست خوبی داشته باشیم؟

یک حقیقت اسنت که همه ما در حیرت هستیم که خانم جنیفر لوپز پا به پنجاه سالگی میگذارد.اگر خانم جنیفر لوپز را نمیشناسید کافی است یک سرچ ساده انجام دهید تا با دیدن عکس ها و سن این خانم شگفت زده شوید.

نحوه استفاده از گلیسیرین برای پوست و مو

گلیسیرین چیست؟ گلیسیرین ماده ی شفاف، بی رنگ ، بی بو و چسبناک است. از گلیسیرین خالص در داروسازی استفاده می‌شود. گلیسیرین برای تهیه کرم های صورت به کار می‌رود زیرا رطوبت را در سطح پوست نگه می دارد. از این ماده برای تهیه لوازم آرایشی نیز استفاده می‌شود چون حلال خوبی است و باعث جذب رطوبت در سطح پوست می شود و پوست را نرم و مرطوب می‌کند.